فروشگاه اینترنتی آسان جهاز تخصصی ترین و کامل ترین پایگاه خرید جهیزیه اینترنتی در ایران است که خانواده های ایرانی می توانند کلیه لوازم و لیست جهیزیه خود را از طریق این سایت خریداری کنند. یکی از بزرگ ترین دغدغه های خانواده های ایرانی به ویژه بانوان عزیز کشورمان خرید جهیزیه ای است که علاوه بر بالاترین کیفیت ، کمترین هزینه را در بر داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی آسان جهاز با داشتن پرسنل مجرب و آموزش دیده در راستای خرید جهیزیه و مشکلات ناشی از آن سعی نموده تا دغدغه های خانواده های ایرانی  در خصوص خرید جهیزیه را شناسایی  و با ارائه راهنمایی خرید لوازم خانگی و خدمات زیر در راستای کاهش آن قدمی برای خانواده های ایرانی بردارد.

 

ارائه لیست کامل از اقلام جهیزیه : 

ما در این سایت لیست های جهیزیه متنوعی با قیمت های مناسب تهیه کرده ایم که کسانیکه قصد خرید جهاز را دارند بسته به قیمت جهیزیه و توان پرداختشان از این پکیج ها استفاده نمایند.

فروش پکیج های جهیزیه  که باعث کاهش قیمت جهیزیه می گردد:

پکیج های جهیزیه آسان جهاز برای سلیقه های متفاوت با قیمت های مناسب طراحی شده است تا بتواند کار شما را در خرید جهیزیه راحت تر کند.

مشاوره رایگان و تخصصی خرید جهیزیه:

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد هر کدام از این پکیج ها ما به شما مشاوره خرید جهیزیه رایگان ارائه می دهیم.

نمایش تصویر و تمامی مشخصات کالا در سایت قبل از خرید جهیزیه:

خانواده های عزیز می توانند قبل از خرید کالا عکس و تمامی مشخصات آن کالا را در سایت ما دیدن کنند و همچنین می توانند چندین کالا با با هم مقایسه نمایند و سپس اقدام به خرید کالا کنند.

 

لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی آسان جهاز بهترین و متنوع ترین برندهای لوازم خانگی و آشپزخانه را مهیا کرده است تا خانواده های ایرانی بتوانند بهترین ها را برای جهیزیه خود خریداری کنید و با مشاوره های خرید جهیزیه توسط ما لیست کامل جهیزیه را داشته باشید و علاوه بر پکیج های جهیزیه می توانید طبق لیست جهیزیه خود،  اقلامی که هنوز تهیه نکرده اید را از فروشگاه اینترنتی آسان جهاز خریداری کنید .

خرید سی ار ام