تضمین بهترین قیمت

 

تضمین بهترین قیمت

آسان جهاز از آنجا که کلیه محصولات خود را از تامین کننده اصلی (وارد کننده اصلی برای محصولات خارجی و کارخانجات داخلی برای محصولات ایرانی) تهیه می نماید و لجستیک و ناوگان حمل اختصاصی خود را دارد محصول را با کمترین قیمت نسبت به رقبا به دست مشتری می رساند.

حضور آسان جهان در صدر لیست فروشندگان در سایتهایی مثل ایمالز و ترب که مقایسه قیمتی انجام می دهند اثباتی است بر این ادعای ما. توجه داشته باشید که قیمتها روی سایت ما همیشه به روز بوده و خیلی از رقبا برای جلب نظر مشتری قیمتهای قدیم خود را روی سایت بارگذاری می نمایند. یا اینکه تحویل آنها در باربری است و تحویل درب منزل ندارند. آسان جهاز در راستای تکریم مشتری و ارائه با کیفیت ترین خدمات مثل دیجی کالا، کالا را درب منزل و تست شده به مشتری تحویل می نماید و کمترین و رقابتی ترین قیمت را تضمین می کند.

 

 

توجه: به دلیل آنکه تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه آسان جهاز کالاهای اصل و شرکتی، دارای گارانتی و قطعات اصلی هستند و با توجه به آنکه ممکن است فروشگاهی به دلایل مختلف از جمله ارائه کالای قاچاق و بدون گارانتی، کالای تقلبی یا معیوب، کالای پشت ویترینی، کالایی که قطعات اصلی یا لوازم جانبی آن تعویض شده است، ظاهراً قیمت کمتری برای محصول اعلام نماید، لذا ملاک قیمتی، تنها فروشگاه های معتبر و شناخته شده و دارای پروانه کسب می باشد.

تبصره: تضمین قیمتی شامل تغییرات قیمتی و یا فروش ویژه های فروشگاه آسان جهاز و فروش ویژه، تخفیفات و هر نوع جشنواره خاصی که سایر فروشگاه های معتبر برای مقاطع خاص و مدت زمان مشخص در نظر می گیرند، نخواهد شد.

تبصره: تضمین قیمتی در مورد فروشگاه  هایی که عرضه آنها دارای محدودیت و به نوعی سهمیه بندی باشد، قابل استفاده نمی باشد، به عنوان مثال فروشگاه هایی که فروش کالا را منوط به بازگرداندن کارتن کالا یا نصب و راه اندازی در هنگام خرید می نمایند، شامل تضمین قیمتی نمی گردند. این تضمین صرفا شامل فروشگاه های معتبری می گردد که بدون اعمال شرط و یا محدودیت برای افراد حقیقی و حقوقی، بتوان کالای مورد نظر را از آنها خریداری نمود.

 
شروط استفاده از تضمین قیمتی:
۱. از شرایط اصلی استفاده از تضمین قیمتی این است که کالا از نظر مدل، رنگ، سایز، گارانتی، کشور سازنده و سایر مشخصات فنی، دقیقاً مشابه کالای خریداری شده از فروشگاه آسان جهاز باشد.
۲. از دیگر شرایط لازم برای استفاده از این تضمین، موجود بودن کالا در سایت یا فروشگاه مورد نظر و ارائه پیش فاکتور به تاریخ روز می باشد.
۳. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، ملاک تضمین قیمتی قیمت نهایی کالا با لحاظ هزینه هایی مانند هزینه حمل و نقل یا ارزش افزوده خواهد بود.
۴. عدم سوء استفاده از این طرح به روشهای غیراخلاقی و غیر حرفه ای