جشنواره بهاره مجازی ۹۹

با توجه به شیوع ویرویس کرونا، سایت نماد الکترونیکی اقدام به برگزاری نمایشگاه فروش بهاره به صورت مجازی کرده است.

در این طرح علاوه بر برخوداری از تخفیفات ویژه، در قرعه کشی نیز شرکت داده می شوید.

برای اطلاع از شرایط قرعه کشی روی لینک زیر کلیک کنید:

شرایط قرعه کشی

 

در این طرح تخفیفاتی نیز در نظر گرفته شده است که در سایت اعمال گردیده است. محصولاتی که تخفیف دارند در سایت در قالب فروش ویژه مشخص هستند.

با توجه به شیوع کرونا، آسان جهاز محصول آون توستر برتینو را که تاثیر بسیار خوبی در از بین بردن این ویروس در نان و غذاهای نیم پز دارد، با تخفیف به فروش می رساند.

برای مشاهده این محصول روی لینک زیر کلیک کنید

آون توستر برتینو مدل رومانو

شرح قرعه کشی:

خریداران محترم، با هر خرید از جشنواره بهاره مجازی ۹۹ می‌توانید شانس شرکت در قرعه کشی داشته باشید.

برای شرکت در قرعه کشی کافیست اطلاعات خود را از منوی قرعه‌کشی، در فرم مرتبط وارد نمایید. هر ۱۰۰ هزار تومان خرید از این جشنواره ۱ امتیاز خواهد داشت.

قرعه کشی بزرگ جشنواره بهاره همدلی مردم و اصناف، از تاریخ ۲۶ اسفندماه تا پایان طرح هر شب در برنامه فرمول یک شبکه یک سیما برگزار شده و بر اساس امتیازهای مشخص شده در روز قبل خواهد بود. جوایز نفیسی به برندگان خوش شانس این قرعه کشی، به پاس مشارکت در این طرح اعطا خواهد شد (هر شب ۴ جایزه پنج میلیون تومانی).

برای دریافت جایزه لازم است فاکتور و رسید پرداخت مربوط به خرید از جشنواره، به نام فرد شرکت‌کننده در قرعه‌کشی بوده و با تایید فروشگاه (کسب و کار) الکترونیکی ارائه شود. بنابراین در حفظ فاکتور خرید و رسید پرداخت خود حداقل، تا پایان زمان قرعه‏ کشی کوشا باشید.

لازم به ذکر است با هر فاکتور خرید تنها یکبار می‏ توان در قرعه ‏کشی شرکت کرد و تاریخ فاکتور و رسید پرداخت حتما باید قبل از تاریخ قرعه ‏کشی باشد.

خریداران محترم تنها ۴۸ ساعت پس از انجام خرید فرصت دارند تا اطلاعات خود را در فرم مرتبط در وبسایت جشنواره وارد نمایند.