خرید جهیزیه کامل از آسان جهاز

جهیزیه عروس

فروشگاه بزرگ لوازم خانگی ریتن عضو جدا ناپذیر فروشگاه اینترنتی آسان جهاز است که با بیش از ۱۸ سال سابقه در صنعت لوازم خانگی فعالیت میکند. ریتن با همکاری فروشگاه های متعدد توانسته است سرویس های جهیزیه کامل خود را ارائه دهند. جهیزیه را به صورت کامل و بدون دردسر میتوانید فقط از یک فروشگاه خرید کنید. لوازم برقی، لوازم آشپزخانه، چینی و بلور، پلاسکو، منسوجات، لوازم چوبی و مبلمان، فرش، سرویس های مس و آلومینیوم، پرده و چمدان عروس و داماد را میتوانید به صورت یکجا در سه پکیج خرید کنید.

با توجه به اینکه با تعداد بسیار بالایی از وسایل مواجه هستید. بهتر است قبل از خرید، یک لیست کامل از وسایل جهیزیه تهیه کنید. شاید این کار به نظرتون بی فایده باشد ولی وقتی برای خرید اقدام کردید خودتان متوجه میشوید که چقدر به این لیست نیاز دارید.

فروشگاه بزرگ لوازم خانگی ریتن با همکاری فروشگاه اینترنتی آسان جهاز قبلا یک لیست کامل از اجناس جهیزیه را برای شما آماده کرده است. این لیست خرید را میتوانید از دکمه زیر دانلود کنید…

سوالات متداول مشتریان

بله. شما میتوانید سفارش جهیزیه کامل خود را به صورت نقد یا اقساط پرداخت کنید. برای اطلاع از شرایط به صفحه خرید اقساطی لوازم خانگی مراجعه نمایید.

جهیزیه کامل به معنای خرید انواع اقلام جهیزیه از جمله لوازم برقی، لوازم آشپزخانه، چینی و بلور، لوازم چوبی و مبلمان، پلاسکو، منسوجات و… خواهد بود که تمامی این اقلام را میتوانید از فروشگاه آسان جهاز خرید کنید.

برای خرید جهیزیه میتوانید به صورت آنلاین اقدام کنید و یا از طرق پشتیبانی تلفنی با همکاران ما در واحد کارشناس محصول در ارتباط باشید.