=========================

راهنمای (مراحل) خرید محصول از سایت آسان جهاز

=========================

لطفا توجه نمایید که در هنگام افزودن محصول به سبد خرید نوع گارانتی محصول خود را نیز انتخاب نمایید.

توضیح این گارانتی ها بدین شرح است:

 

۱-گارانتی ۱۸ ماهه ناب سرویس: ناب سرویس یک شرکت معتبر ارائه خدمات تعمیر و نصب لوازم خاگی در کشور بوده که دارای شعبات متعدد در سراسر کشور می باشد. این شرکت با برندهای مختلفی همکاری می نماید و به طور مستقل مدیریت می شود و تحت مجموعه آسان جهاز نیست. در صورت انتخاب گارانتی ناب سرویس هزینه ایاب ذهاب و نصب دستگاه طبق نظر کارشناس نصب از شما دریافت می شود و کلیه امور خدمات پس از فروش با شرکت ناب سرویس خواهد بود.

۲-گارانتی تینو سرویس: تینو سرویس با داشتن ۱۵ سال سابقه خدمات پس از فروش و داشتن شبکه گسترده نمایندگان در کلیه شهرها و استانهای کشور، جزء شرکتهای برتر ارائه دهنده خدمات پس از فروش بوده که با انتخاب آن، بسته به محصول از یک سال تا ۲ سال گارانتی VIP روی محصول انتخابی شما ارائه می شود. با تینو سرویس، هزینه نصب و ایاب ذهاب رایگان است و هیچ هزینه اضافی از مشتر ی دریافت نمی شود. فقط در صورتی که نیاز به اقلام اضافی مثل داکت، لوله اضافی و لوازم مورد نیاز باشد هزینه آن با مشتری است.

۳-انتخاب هیچ یک از گارانتی ها: درصورتی که این گزینه را انتخاب نمایید، محصول شما دارای هیچ گارانتی نبوده و مسئولیت نصب و هرگونه مشکل در زمان بعد از تحویل کالا بر عهده مشتری است. لازم به ذکر است که کلیه محصولات آسان جهاز موقع تحویل کالا درب منزل تست و سالم تحویل می شوند.


تمامی مراحل خرید اینترنتی در ویدیوی آموزشی بطور کامل وجود دارد، کافیست ویدیو آموزشی (راهنمای خرید محصول از سایت آسان جهاز) را ببینید تا به راحتی بتوانید مراحل خرید خودتون را با موفقیت انجام بدید.

در صورت هرگونه سوال با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۳۱۳۲۲۰۹۴۹۶ ساعات تماس: ۸:۳۰ الی ۱۷:۰۰


 

گارانتی ها

گارانتی تینو سرویس

تینو سرویس
تینو سرویس

شما مشتری عزیز می توانید کلیه محصولات سایت آسان جهاز را با گارانتی «تینو سرویس» خریداری نمایید. تینو سرویس روی محصولات آسان جهاز بسته به نوع محصول از یک سال تا  ۲ سال گارانتی VIP ارائه می کند که با پرداخت ۲۰۰ هزار تومان می توانید کالایی که گارانتی ندارد را گارانتی نمایید (محصولات برند خارجی مثل بوش، ال جی، سامسونگ و …). پس از انتخاب گارانتی تینو سرویس و پرداخت هزینه آن، دیگر برای حضور و ایاب و ذهاب سرویسکار و نصب دستگاه هزینه ای دریافت نمی شود.

لازم به ذکر است که تینو سرویس در کل کشور نمایندگی نصب و خدمات داشته و فقط با یک تماس، سرویسکار تینو سرویس به محل شما اعزام و خدمات گارانتی و نصب را انجام خواهد داد.

نکته: محصولات برتینو به طور پیش فرض دارای گارانتی رایگان تینو سرویس بوده و نیازی به پرداخت هزینه اضافی بابت این گارانتی نیست.

 

تینو سرویس