هیچ موفقیتی اتفاقی نیست ...

با توجه به اینکه گروه صنعتی بازرگانی برتینو همواره هدف خود را بر حفظ و ارتقاء کیفیت و ارائه بهترین خدمات پس از فروش نموده است، به یاری خداوند نتایج تلاش کلیه پرسنل شرکت در قالب رضایتمندی حداکثری مشتریان نمود پیدا کرده است.

این ویدئوهای ارسالی تنها گوشه ای از نظر مشتریان عزیز و گرانقدر برتینو است که قبول زحمت نموده و این کلیپها را برای ما ارسال کرده اند.

برتینو همواره قدردان مشتریان وفادار و صادق خود بوده و سرمایه اصلی خود را این عزیزان میداند.

 

 

 

 

 

 

۶ دیدگاه در “رضایتمندی مشتریان ?

 1. لیلا شریفی گفت:

  سلام سرکار خانم ایوبی جان میخواستم از ادب ، برخورد عالیتون وصبوری تون با مشتری سپاس گذاری کنم

 2. نورمراد گفت:

  سلام سرکار خانم ایوبیان از برخورد .راهنماییو پیگیر درخواست مشتری از حضرتعالی تشکر می کنم

 3. محمد قدرتی گفت:

  با سلام. ازبرخورد عاالی و پیگیری سرکار خانم ایوبیان از لحظه مشاوره اولیه تا راهنمایی جهت سفارش دهی و تحویل مرسوله بسیار سپاسگذارم و امیدوارم باز هم توفیق شود و بتوانم وسایل مورد نیازم را از فروشگاه خوبتان خریداری کنم.با تشکر مجدد از سرکار خانم ایوبیان

 4. ایزد گفت:

  سلام
  دو ماه است که مدل وایلانت این برند رو خریداری کردم، بسیااار از رفتار و عملکرد بخش فروش و آقای زارع در بخش خدمات ناراضی هستم، بسیار با بی احترامی صحبت کردند. گاز از روزی که نصب شد صفحه ی تاچ اون مشکل داشت و بعد از سه هفته با پیگیری زیاد بلاخره اومدن و تعویض کردن، فر بیشتر از ده دقیقه روشن نمیمونه، توی این شرایط کرونا پنج بار تشریف آوردن اما درست نشده هیچ کس هم پیگیر و پاسخگو نیست.

 5. زهرا گفت:

  سلام من چندمدتیه آون توستربرتینوروخریداری کردم امامتاسفانه امنت های داخل توسترروشن نمیشن وغذای داخل توسترپخته نمیشه لطفاکمک کنید

 6. ابوالفضل آرزومند گفت:

  سلام شما یخچال دوو مدل D4LR را می فروشید در حالی که این برند تولید شرکت دوو نمی باشد توضیح بدهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.