فروشگاه اینترنتی آسان جهاز در طرح فروش اقساطی لوازم خانگی به چند طریق اقدام به  فروش اقساطی کالاهای خود کرده است:

 

۱- راهنمای طرح اقساطی خرید محصولات برتینو (Bertino)

مراحل استفاده از طرح اقساطی محصولات برتینو

  1. به منظور استفاده از طرح فروش اقساطی لوازم خانگی برتینو می بایست نصف مبلغ کالا به صورت نقد و مابقی به صورت اقساط پرداخت شود.
  2. کلیه مدارک شما تحویل شرکت برتینو می شود و نیازی به مراجعه به بانک نیست.
  3. شما می بایست پس از درخواست خرید اقساطی، مدارکتان را برای ما ارسال کنید و پس از اعتبار سنجی و تایید مدارک، میتوانید محصول خود را انتخاب کرده و پس از پرداخت نصف وجه به صورت نقد، مابقی را تقسیط نمایید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان این طرح، به پایین این صفحه مراجعه نمایید

 

۲- راهنمای استفاده از طرح اقساطی لندو

مراحل سفارش و استفاده از کارت اعتباری خرید لندو

مراحل استفاده از طرح اقساطی لندو به طور خلاصه:

در طرح فروش اقساطی لوازم خانگی از طریق لندو، مشتری میره سایت لندو در صفحه فروشگاه آسان جهاز (کلیک کنید) .تو لندو ثبت نام می کنید و مدارکتون را آپلود کنید. اونجا طبق اطلاعات حساب شما مثلا به شما ۱۰ میلیون تومان اعتبار خرید می دهند. این اعتبار به صورت کارت اعتباری خریده که کارت اعتباری خرید، یک کد تخفیف ۱۰۰درصدیه که بـا استفاده از اون می‌تونید از فـروشگاه‌های آسان جهاز به راحتی و بدون نیـاز به پـرداخت‌ نقدی خرید کنید. الان باید بیاین تو سایت ما و محصول را انتخاب کنید و تو قسمت سبد خرید، اون کد تخفیف ۱۰۰% که لندو بهتون داده را وارد کنید. یعنی تو آسان جهاز هیچ مبلغی لازم نیست برای کالا بپردازید. سفارشتون که نهایی شد میتونید کالا را دریافت کنید و اقساطش را به لندو پرداخت کنید.

۳- راهنمای استفاده از طرح بانکی کارت خرید کالا

مراحل دریافت کارت خرید کالا از بانک

  1. به منظور استفاده از طرح خرید کالا در فروش اقساطی لوازم خانگی با استفاده از کارت خرید کالای بانک، باید به یکی از بانکهایی که با فروشگاه ما قرارداد دارند مراجعه نموده و درخواست کارت خرید کالا نمایید
  2. بانک برای شما تشکیل پرونده می دهد و از شما می خواهد مدارکتان را کامل کنید (مدارک خود و ضامنین)
  3. پس از تکمیل مدارک و تایید توسط بانک یک کارت خرید کالا به شما داده می شود که با آن می توانید به دفتر فروشگاه اسان جهاز مراجعه نموده و کالای خود را انتخاب کنید و در کارتخوان ما کارت بکشید (کارت خرید کالا فقط در کارتخوان های طرف قرارداد با بانک کار می کند).
  4. کالای شما ارسال شده  و اقساط را به بانک پرداخت می نمایید

 

طرحهای خرید اقساطی از طریق بانک

توجه: امکان خرید اینترنتی با شاپ کارت ملت از طریق سایت آسان جهاز فراهم شده و بعد از دریافت شاپ کارت می توانید اقدام به خرید اینترنتی کالا از طریق سایت و پرداخت از طریق درگاه پرداخت ملت نمایید. توجه نمایید خرید از طریق شاپ کارت مشمول هیچگونه عودت کالا و عودت وجه نخواهد شد.

 

۴- راهنمای استفاده از طرح اعتباری والتا (Walleta)

مراحل استفاده از طرح خرید اقساطی والتا

تسهیلات والتا

کیف اعتباری والتا ( کیف خرید اقساطی)

پلتفرم اعتباری والتا به کمک کیف پول اعتباری به کاربران امکان می دهد، با اعتبار تسهیلات دریافتی از تامین کنندگان مالی، از فروشگاه های آنلاین خرید اعتباری کنید و هزینه آن را بصورت اقساط ماهیانه پرداخت کنید.

 

 

قدم اول: تکمیل پروفایل و احراز هویت

در والتا با تکمیل مدارک و احراز هویت این امکان را خواهید داشت که نزد تمام تامین کنندگان تسهیلات همکار شناخته شده باشید و ضمن تجربه کاربری بهتر نیازی به تشکیل پرونده های موازی نیست.

قدم دوم:  انتخاب تامین کننده مالی یا تسهیلات دهنده

در پلتفرم والتا، تامین کنندگان مالی یا همان تسهیلات دهندگان خرید اعتباری کالا را میتوانید مقایسه کنید و تامین کننده مالی متناسب با شرایط خود را انتخاب کنید. لیزینگ ها و بانک ها مهمترین تامین کنندگان مالی والتا هستند

قدم سوم: اعتبارسنجی و تعیین نوع ضمانت

بعد از انتخاب تسهیلات دهنده میتوانید انواع روش های ضمانت موجود در والــتا را انتخاب کنید. تمایز مهم والــتا ، امکان انتخاب کیف سرمایه گذاری در شما در بورس به عنوان پشتوانه و ضمانت دریافت وام است

قدم چهارم: فعالسازی کیف اعتباری با شرایط دلخواه

بعد از انتخاب تسهیلات دهنده و پذیرش قوانین و شرایط دریافت تسهیلات، کیف پول اعتباری شما در والــتا شارژ می شود و می توانید از پذیرنده های فعال والــتا اعتباری خرید کنید.

 

درخواست مشاوره رایگان طرح اقساطی

نیاز به مشاوره رایگان برای خرید اقساطی دارید؟ شماره تماس خود را وارد کنید. ما به زودی با شما تماس میگیریم 🙂

لطفا صبر کنید

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات طرح با دفتر فروش تماس بگیرید: ۰۳۱۳۲۲۰۹۴۹۶

سوالات متداول

سوال ۱- در طرح کالای قسطی از طریق برتینو چه کالاهایی می توانیم بخریم؟

جواب: در این طرح صرفا از محصولات برند برتینو می توانید استفاده کنید. با کلیک روی این لینک می توانید لیست محصولات برتینو را مشاهده نمایید.

سوال ۲- برای طرح برتینو چه مدارکی لازم است؟

جواب: کلیه مدارک و استعلامات با خود شرکت برتینو انجام می شود. در این طرح نیازی به معرفی ضامن نیست و حساب خود فرد متقاضی باید اعتبار داشته باشد. تشکیل پرونده هم طی یک یا دو روز کار یانجام می شود و نتیجه به سرعت به اطلاع متقاضی می رسد. پس از آن می توانید محصول را انتخاب کرده و پس از ارائه چکها، محصول را درب منزل دریافت کنید.

سوال ۳- در طرح لندو چه مدارکی لازم است؟

جواب: با مراجعه به سایت لندو و انتخاب فروشگاه اینترنتی آسان جهاز می توانید کلیه اطلاعات را مشاهده نمایید. معمولا بعد از تشکیل پرونده ظرف یک هفته کاری جواب استعلامات داده می شود و می توانید خرید خود را انجام دهید

سوال ۴- با استفاده از روش لندو از چه برندهایی می توان خرید کرد؟

جواب: با کارت اعتباری لندو کلیه برندهای فروشگاه را می توانید خرید کنید و هیچ محدودتی ندارد. اگر مثلا کارت اعتباری شما ۱۰ میلیون تومان است و کالای مورد نظر ۱۲ میلیون تومان است، ۱۰ میلیون تومان آن با اعتبار لندو و مابقی نقدا در سایت پرداخت می شود و پس از آن محصول درب منزل تحویل می شود و اقساط به لندو پرداخت می شود.

سوال ۵- در طرح کارت اعتباری بانک باید به کجا مراجعه کنیم؟

جواب: کلیه شعب بانکهای معرفی شده این کار را انجام می دهند. می توانید از بانکهای معرفی شده سوال نمایید و شعبه مورد نظر را به شما معرفی می کنند. صورتی که کارت خرید کالا را از بانک ملت تهیه کرده اید، می توانید هم حضوری و هم اینترنتی خرید کنید. ولی از طریق بقیه بانکها صرفا باید در دفتر اصفهان حضور به هم رسانید و کارت را در پوز موجود در فروشگاه بکشید.

سوال ۶- با استفاده از روش لندو از چه برندهایی می توان خرید کرد؟

جواب: در این طرح نیز مانند طرح لندو ، از کلیه برندهای فروشگاه می توان خرید کرد.

 

سوال ۷- بعد از طی مراحل اداری خرید اقساطی، کالا کی تحویل می شود؟

جواب: بعد از اتمام مراحل اداری هر کدام از طرح ها، کالا نهایتا ظرف ۵ روز کاری درب منزل تحویل می شود.