خرید اقساطی لوازم خانگی

لیزینگ آسان جهاز اقساطی برتینو

لیزینگ آسان جهاز

فروشگاه اینترنتی آسان جهاز به منظور بهبود شرایط خرید شما مشتریان عزیز امکان خرید اقساطی محصولات برند کرال، برتینو، تاکنو، استیلون و یخساران را فراهم کرده است. در این روش شما عزیزان میتوانید اقساط  ۶ ماهه بدون ضامن دریافت کنید.

مراحل خرید: 

۱- ارسال کد ملی صاحب حساب برای کارشناسان آسان جهاز جهت استعلام

۲- ارسال چک برای شرکت آسان جهاز

۳- خرید محصول و تسویه پیش پرداخت هنگام تحویل کالا

خرید از پلتفرم های اعتباری

یکی دیگر از روش های خرید اقساطی، استفاده از پلتفرم های خرید اقساطی آنلاین است. فروشگاه آسان جهاز با مجموعه های ازکی وام، والتا، اعتبارینو، لندو، تاپلند به صورت ویژه همکاری میکند. در این روش شما میتوانید تا سقف ۳۰ میلیون اقساط ۱۲ ماهه و بدون ضامن داشته باشید.

۱- پلتفرم ازکی وام

نکته: این روش فقط برای ساکنین تهران و کرج میباشد و فقط با یک برگه چک امکان خرید اقساطی است.

در این روش ابتدا محصول مورد نظر خود را از داخل سایت خرید کرده و در فرآیند خرید درگاه پرداخت اقساطی ازکی وام را انتخاب نمایید. سپس با وارد شدن به ازکی وام ثبت نام خود را انجام تا کارشناسان فروش اقساطی با شما تماس بگیرند.

۲- پلتفرم لندو

امکان خرید بدون ضامن و با استفاده از چک یا سفته

در این روش میتوانید درخواست اعتبار خود را در سایت لندو ثبت کرده و سپس با استفاده کد خرید دریافت شده از فروشگاه اینترنتی آسان جهاز خرید کنید.

۳- پلتفرم تاپلند

امکان خرید بدون ضامن و با استفاده از چک یا سفته

در این روش میتوانید درخواست اعتبار خود را در سایت تاپلند ثبت کرده و سپس با استفاده کد خرید دریافت شده از فروشگاه اینترنتی آسان جهاز خرید کنید.

۴- پلتفرم والتا

امکان خرید بدون ضامن و با استفاده از چک تا سقف ۳۰ میلیون تومان

در این روش ابتدا درخواست خود را در سایت والتا ثبت کرده و اعتبار دریافت کنید. سپس در هنگام خرید از فروشگاه آسان جهاز درگاه پرداخت خود را والتا انتخاب نمایید. با این روش امکان ثبت سفارش شما به صورت کاملا اقساطی وجود دارد.

۵- پلتفرم اعتبارینو

ویژه دارندگان سپرده در بانک اقتصاد نوین

در این روش باید درخواست اقساط خود را در بانک اقتصاد نوین ثبت کرده. سپس با اعتبار دریافت شده در فرآیند خرید از آسان جهاز، درگاه پرداخت اعتبارینو را انتخاب کرده تا خرید شما نهایی گردد.

اعتبار از لندو

دریافت اعتبار لندو

برای دریافت اعتبار و خرید اقساطی لوازم خانگی از آسان جهاز، ابتدا وارد سایت لندو شوید.

بعد از انتخاب شرایط اعتبار خود، مدارک و اطلاعات را در لندو ثبت کنید. پس از اعتبار سنجی، این اعتبار به صورت کارت اعتباری خرید در قالب یک کد تخفیف ۱۰۰درصدیه به شما اعطا میشود.

با این کد تخفیف ۱۰۰ درصدی میتواندی وازم خانگی مورد نظر خود را از فروشگاه آسان جهاز خرید کنید.

بانک ملت و سه اقساطی

کارت خرید اعتباری از بانک ملت و سپه

به منظور استفاده از طرح خرید کالا در فروش اقساطی لوازم خانگی با استفاده از کارت خرید کالای بانک، باید به یکی از بانکهای ملت یا سپه مراجعه نموده و درخواست کارت خرید کالا نمایید

پس از تکمیل مدارک و تایید توسط بانک یک کارت خرید کالا به شما داده می شود که با آن می توانید از فروشگاه آسان جهاز به صورت اقساطی خرید نمایید.