طرح فروش اقساطی لوازم خانگی

با توجه به افزایش قیمتهای چند وقت اخیر در همه کالاها از جمله لوازم خانگی و کاهش قدرت خرید مردم، بانکها و موسسات مالی زیادی در صدد آمده اند نیاز خرید مردم به خرید لوازم خانگی را تسهیل کنند. 

از این رو، با راه اندازی طرحهای کارت خرید کالا و در دسترس قرار دادن آن برای همه اقشار مردم،سعی نموده اند نیاز مشتریان به خرید کالاهای لوازم خانگی را تسهیل کنند.

کلیات طرح به اینگونه است:

۱- مطالعه شرایط دریافت کارت از وبسایت هر بانک یا موسسه مالی

۲- ثبت نام و دریافت کارت خرید به مبلغ معین (هر بانک سقف وام مخصوص به خودش را دارد)

۳-خرید از فروشگاه های لوازم خانگی که با آن بانکها قرارداد فروشی قسطی دارند (داخل هر سایت لیست فروشگاه ها قابل مشاهده است)


 

توجه: در فاز اول مشتریان می توانند بعد از تهیه این کارت، از فروشگاه ما واقع در نجف آباد، خیابان میرداماد، روبروی پاساژ پردیس، فروشگاه لوازم خانگی غیور به صورت حضوری مراجعه نمایند و علاوه بر خرید برند برتینو، از دیگر اقلام جهیزیه نیز خرید نمایند. در مرحله بعد خرید به صورت اینترنتی برای کلیه هموطنان کل کشور فراهم خواهد شد.

توجه: امکان خرید اینترنتی با شاپ کارت ملت از طریق سایت آسان جهاز فراهم شده و بعد از دریافت شاپ کارت می توانید اقدام به خرید اینترنتی کالا از طریق سایت و پرداخت از طریق درگاه پرداخت ملت نمایید. توجه نمایید خرید از طریق شاپ کارت مشمول هیچگونه عودت کالا و عودت وجه نخواهد شد.

 


 

نام بانک عنوان طرح سقف اعطای وام اطلاعات بیشتر جهت دریافت کارت خرید
ملت شاپ کارت ملت ۲۰ میلیون تومان کسب اطلاعات بیشتر
موسسه مالی اعتباری کوثر فروش اقساطی بدون نیاز به سپرده گذاری ۳۰ میلیون تومان (مبالغ بیشتر با اخذ مجوزهای لازم) کسب اطلاعات بیشتر
بانک سپه بهین کارت سپه ۳۰ میلیون تومان کسب اطلاعات بیشتر
بانک تجارت آسان خرید ۲۰۰ میلون تومان کسب اطلاعات بیشتر

 


 

شماره تماس فروشگاه نجف آباد: ۰۳۱۴۲۶۱۱۸۷۵

دفتر مرکزی برتینو در اصفهان : ۰۳۱۹۵۰۲۶۷۶۲


 

 

کسب اطلاعات بیشتر کسب اطلاعات بیشتر کسب اطلاعات بیشتر کسب اطلاعات بیشتر