شرایط و قوانین استفاده از خدمات آسان جهاز

 

ورود کاربران به وب‏‌سایت آسان جهاز هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط آسان جهاز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آسان جهاز است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آسان جهاز از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آسان جهاز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آسان جهاز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

کنسل کردن سفارش هنگام تحویل محصول:

همانطور که قبلا در رویه های ارسال سفارش ذکر شد کالاهای غیر از برند برتینو دارای هزینه حمل بوده و قبل از ارسال کالا بیعانه ای از مشتری  برای تایید نهایی سفارش، دریافت می شود. در صورتی که کالا (برتینو و غیر برتینو) برای مشتری ارسال شده و وی از دریافت کالای سالم امتناع کند یا نظر خود را عوض کند (تعویض کالا یا کنسل کردن سفارش یا …)، آسان جهاز می تواند محصول را برگرداند ولی هزینه حمل رفت و برگشت از بیعانه مشتری کسر می شود و مابقی پول به وی پرداخت می شود

در صورتی که همان روز ثبت سفارش ، سفارش از سمت مشتری کنسل شود بیعانه کاملا برگردانده می شود. ولی اگر روزهای بعد از ثبت سفارش (حتی یک روز) سفارش کنسل شود هزینه های حمل از بیعانه وی کسر خواهد شد.

 

گارانتی:

کلیه محصولات آسان جهاز با گارانتی ارائه می شوند. مگر اینکه در صفحه محصول نام شرکت گارانتی کننده ذکر نشده باشد که دراینصورت محصول فاقد گارانتی است. کلیه امور مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش با شرکت گارانتی کننده است و آسان جهاز مسئولیتی در قبال آن ندارد. محصولات ارسالی همگی ضمانت صحت و سلامت فیزیکی دارند و تست شده تحویل مشتری می شوند. ضمنا هیچگونه محصول فیک یا تقلبی در فروشگاه آسان جهاز عرضه نمی شود و اگر یک محصول بدون گارانتی است دلیل بر فیک بودن آن نیست. مثلا محصولات سامسونگ دیگر با ضمانت سام سرویس عرضه نمی شوند چون به علت شرایط تحریم دیگر در ایران فعالیت ندارند. ولی همچنان محصولات سامسونگ در ایران خرید و فروش می شوند و این محصولات با گارانتی های متفرقه به بازار عرضه شده اند.

 

تعریف مشتری یا کاربر

 

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آسان جهاز اقدام کند. همچنین از آنجا که آسان جهاز یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

تعریف فروشنده و شرایط کالاهای فروشندگان

 

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط آسان جهاز از برندهای معتبر و واردکنندگان بزرگ خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با آسان جهاز همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

– سفارش‌هایی که دارای حداقل یک کالا از فروشندگان باشند و تا ساعت ۱۶ هر روز کاری نهایی شوند ، حداقل ۲ روز بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در اصفهان و شهرستان‌های آن، ارسال خواهند شد.

– ۱روز فاصله زمانی تحویل برای کالاهای فروشندگان، به معنای این است که در صورت خرید کالای فروشندگان ، شروع پردازش سفارش حداکثر ۱ روز پس از زمان سفارش‌گذاری در آسان جهاز است.

– منظور از ۱ روز، زمان آماده‌سازی و ارسال کالا به انبار آسان جهاز توسط فروشنده است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع کالا تغییر یابد.

– در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و آسان جهاز مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

– نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه آسان جهاز است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.