جستجو
برچسب ها

دکوراسیون و چیدمان جهیزیه عروس

امروزه چیدمان جهیزیه عروس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به دلیل این که با چیدمان درست و دکوراسیون زیبا کلیه لوازم به خوبی دیده می‌شود. زمان انتخاب جهیزیه عروس سعی کنید رنگ‌های روشن را انتخاب کنید. رنگ‌های روشن به منزلتان جلوه بیشتری داده و لوازمتان را زیباتر نمایش می‌دهند.

خرید جهیزیه لوکس

در انتخاب هر وسیله باید دقت زیادی انجام دهید تا بتوانید یک چیدمان جهیزیه بسیار زیبا داشته باشید. سعی کنید رنگ‌هایی که برای جهیزیه خود در نظر می‌گیرید از جذابیت بالایی برخوردار باشد و یا اگر از چند رنگ استفاده می‌کنید حتماً به گونه‌ای انتخاب کنید که همخوانی لازم را با یکدیگر داشته باشند. می‌توان گفت خانه عروس باید از یکتم رنگی پیروی کند به طوری که از همه رنگ‌ها دران استفاده شود.

تنوع در لوازم جهیزیه

برای خرید جهیزیه عروس با بسیاری از مدل‌ها و برندها روبه رو می‌شوید که ممکن است به علت تنوع زیاد دچار سردرگمی شده و در انتخاب دچار مشکل شوید. شاید انتخاب راحت باشد اما باید انتخابتان به گونه‌ای باشد که در زمان چیدمان دچار مشکل نشوید. سعی کنید با برنامه ریزی خریدتان را انجام دهید که همه چیز به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. لوازم و ظروف مخصوص جهیزیه بسیار متنوع بوده و ست‌های بی نظیری دارند. اما انتخاب بهترین مدل و رنگ بسیار محیط منزلتان را جذاب‌تر می‌کند.

 

چیدمان جهیزیه

چیدمان جهیزیه

چیدمان و تزیین جهیزیه در منزل

در چیدمان جهیزیه باید ابتدا مهم‌ترین مکان‌ها را آماده و تزیین کنیم که به برخی از ان ها اشاره می‌کنیم:

 آشپزخانه: ابتدا لوازم آشپزخانه را درجای خود قرار دهید به نحوی که فضا را به هیچگونه شلوغ و خسته کننده نکند و سعی کنید برای تزیین وقت بگذارید که جهیزیه‌تان به خوبی دیده شود. البته قبل از چیدمان اگر در خرید، نکات لازم را رعایت کرده باشید کارتان سرعت بیشتری پیدا می‌کند.

سالن پذیرایی: اتاق پذیرایی یکی از مهم‌ترین قسمت‌های هر خانه است که بهتر است برایان حساسیت‌های زیادی به خرج داده و زمان بیشتری را برایان صرف کنید. توجه داشته باشید که می‌بایست لوازم را به گونه‌ای در کنار یکدیگر قرار دهید که رنگ‌ها با یکدیگر همخوانی داشته باشد مثلاً پرده، مبلمان و دیوار را براساس تناسب رنگ انتخاب کنید که زیباتر به نظر رسند.

 

چیدمان جهیزیه

چیدمان جهیزیه

نکات طلایی چیدمان جهیزیه

  • یکی از مشکلاتی که برخی زوج‌های جوان با آن روبه‌رو هستند مشکل کوچک بودن منزلشان می‌باشد که به نظر من با دیزاینی بسیار ساده و شیک می‌توان بهترین دکوراسیون را ایجاد کرد. برای این کار لازم است از رنگ‌های خنثی مثل خاکستری، سفید، کرمی، زرد و یا رنگ‌های جذاب مثل قرمز و سبز استفاده کنید تا متراژ خانه‌تان را بیشتر و فضا را دل‌بازتر نمایش دهد.
  • در دکوراسیون اتاق‌خواب توجه ویژه داشته باشید زیرا راحتی و آرامش مهم‌ترین نکته در اثربخش بودن یک دکوراسیون مناسب است که می‌توانید با دکوراسیونی بسیار زیبا و استفاده از تم‌های رنگی روشن در آن، ایجاد کنید.

امیدواریم با بهترین مشاوره خرید و چیدمان جهیزیه آسان جهاز بتوانید زندگی سرشار از آرامش را آغاز کرده و از چیدمان خود لذت ببرید.