جستجو
برچسب ها

آون توستر برتینو ساخت کجاست

مقدمه تولید آون توستر :

آون توستر یکی از وسایلی است که امروزه در اغلب آشپزخانه های ایرانی جای خود را پیدا کرده است.

به این چند دلیل استقبال از خرید آون توستر درحال افزایش است:

 • بهترین کیفیت پخت و پز در آون توسترها و راندمان بسیاربالای انرژی به دلیل دارا بودن محفظه متناسب
 • فرهنگ سازی عدم استفاده ازماکروویو در کشور های اروپایی و آگاهی مصرف کننده ی ایرانی ازمضرات اشعه های مایکرویو
 • ممنوعیت واردات وبه طبع آن افزایش قیمت ماکروویو و سولاردوم و در افزایش قیمت شدید و پایین آمدن  قدرت خرید اغلب خریداران
 • حذف اجاق های مبله و استفاده از اجاق های صفحه های در آشپزخانه های ایرانی و عدم داشتن فر مجزا برای پخت غذاهای نیازمند فر
 • کوچک شدن آشپزخانه ها و عدم فضای کافی برای فرگاز های بزرگ

تامین قطعات : 

لازم به توضیح است که تولید کننده و وارد کننده های متعددی در ایران فعالیت می کنند.
که تولید کننده ها به دلیل اینکه سهم بیشتری از بازار را از آن خود کنند،
بعضا مجبور به تولید محصول با مواد اولیه و قطعات بی کیفیت هستند که جای خود را در طبقه پایین بازار دارند و برند های وارداتی هم با توجه به تحریم های داخلی و خارجی و نرخ ارز، با قیمت بالایی در بازار عرضه میگردد.
در این بین ما بر آن شدیم که با مهندسی معکوس بر روی بهترین آون توستر های اروپایی ازجمله تولیدات ایتالیا که بهترین لوازم خانگی خصوصا در بخش پخت و پز هستند، محصولی را طراحی و تولید و روانه بازار کنیم که دارای کیفیت بالا و قیمت رقابتی و مناسب سطح قدرت خرید مصرف کننده باشد.
تیم برتینو، به لطف پروردگار و همکاران سطح کشور موفق به فروش تیراژ بالای از این محصول را در داخل و خارج از مرزها شده و نتیجه سه سال تلاش تیم طراحی، قالبسازی و تولید این مجموعه را در قالب رضایت حداکثری مشتری و فروش بالا، گرفتیم.
 
اکنون این مجموعه توانایی تولید به صورت OEM و همکاری با برند های معتبر و حتی نوپا  ایرانی را دارد و پذیرای تولید کنندگان (در جهت تکمیل سبد محصولات) و وارد کنندگان (درجهت تسهیل در تامین کالا ) هستیم.
همکاری با برند های معتبرایرانی افتخار ماست و مطمئن باشند که برندشان وقتی روی محصول ما درج می شود، نهایت امانتداری نسبت به اعتبار برندشان حفظ خواهد شد.   

 

قطعات و اجزاء آون توستر : 

در ساخت آون توستر قطعات مختلفی به کار میروند. تعدادی از قطعات که جزء قطعات اصلی و کارکردی دستگاه هستند و کیفیت کلی دستگاه بر پایه کیفیت این قطعات سنجیده می شود عبارتند از:
 • عایق بندی و پشم سنگ دور محفظه فر و ضخامت آن
 • موتور جوجه گردان
 • کیفیت ورق داخلی و خارجی
 • سیم کشی و سیستم برق آون توستر
 • کیفیت شیشه نشکن و ضد شوک حرارتی

قطعات فرعی دستگاه که از بهترین متریال تهیه شده اند عبارتند از:

 • ولوم های عایق ضد حرارت و ضد جرم گرفتگی
 • دسته استیل درب فر
 • پایه ضد لرزش و الکتریسیته ساکن 
 • چاپ با کیفیت روی شیشه فر با قابلیت ماندگاری بالا و ضد رنگ پریدگی

در ساخت آون توستر برتینو سعی شده است از بهترین تولید کنندگان خارجی و ایرانی در تامین قطعات استفاده شود. 

اطلاعات کامل تولید آون ت-وستر و قطعات ساخته شده آون توستر بریتنو

ولوم های تنظیم دما و زمان:

همانطور که میدانید و در گذشته اینگونه بوده است،

محصولاتی این چنینی که در معرض گرما هستند به مرور زمان ولوم های پلاستیکی و پلی آمین بعد از مدتی کار کردن و در معرض حرارت بودن از بین میروند. این از بین رفتگی در قالب دفرمه شدن و شکستگی خود را نشان می دهد.

ما در تولید ولوم های آون توستر برتینو، از جنس زاماک استفاده کردیم که مخلوط فلز و پلی آمید است و جمله مواد نسوز قوی به شمار می رود.

جنس زاماک قابل شستشو بوده به طوری که بعد از شستشو ولوم ها مانند محصول نو می شوند و هیچ تفاوتی نمی کند.

عایق دور دستگاه:

ما برای عایق سازی این محصول از پشم سنگ استفاده کرده ایم(شرکت پشم سنگ آریا).  می توانیم ادعا کنیم که تنها شرکتی که در ایران از پشم سنگ آن هم با دانسیته ۱۰۰ و ضخامت ۳ سانتی متر استفاده می کند محصول آون توستر برتینو است . این کار را برای اینکه تعهد به ساخت محصول با کیفیت و اعتبار بخشی به برند برتینو داریم، انجام می دهیم. وقتی داخل فر با دمای ۲۸۰ درجه روشن است میتوانید تست کنید که حتی پس از یک ساعت هم روی بدنه و اطراف دستگاه سرد بوده و با دمای محیط یکی است. اینگونه هم از اتلاف دما جلوگیری کرده ایم و هم تجربه پخت بینظیری برای غذاهای داخل فر فراهم می آوریم.

ضمنا در مدلهایی که صفحه کنترل دیجیتالی دارند، صفحه دیجیتال همواره عملکرد خود را در حین روشن بودن دستگاه حفظ می کند و به دلیل عایق بودن کامل دستگاه، قسمت تاچ صفحه دیجیتال همیشه کار میکند و انگشت را نمی سوزاند و عملکرد بی نقصی دارد.

قابل ذکر است که چون ورق مورد استفاده در بدنه فلز ضخامت بالایی دارد و حتی در جداره ها دوجداره در نظر گرفته شده است، تبادل دمایی به صفر می رسد. در حین کار آون توستر برتینو  نه تنها بدنه گرم نیست، بلکه با دمای محیط یکی است.

برای اینکه اطلاعات کاملی راجع به پشم سنگ و خواص آن به دست بیاورید ویدئو زیر را مشاهده کنید

مشاهده خواص پشم سنگ