راهنمای خرید جهیزیه, کلیه مطالب وبلاگ

کاهش هزینه های خرید جهیزیه

خرید جهیزیه

یکی از بیشترین درگیری های ذهنی و روحی یک زوج جوان هزینه های زیادی است که می بایست برای خرید جهیزیه خود صرف کنند. اما باید توجه داشت که با استفاده از راه های زیادی میتوانید بسیاری از هزینه ها را کاهش داده و زودتر از آنچه که فکر می کنید به خواسته هایتان برسید و یک زندگی مشترک را آغاز کنید. با مطالعه ادامه مطلب میتوانید هزینه های خود را کاهش داده و به فکر کم آوردن بودجه در هنگام خرید جهیزیه تان نباشید.

به نکات زیر جهت خرید جهیزیه توجه کنید :

۱- از خرید بوفه و لوازم تزیینی در لیست جهیزیه خود خودداری کنید.

۲- اگر دوست دارید در جهیزیه خود میز ناهار خوری داشته باشید به کوچک بودن سایز آن اکتفا کنید.

۳- از خرید لوازم برقی بلا استفاده مثل مخلوط کن، گوشت کوب برقی و… در جهیزیه خود اجتناب کنید زیرا تنها هزینه های اضافی بدنبال دارند البته ممکن است چند دفعه از آن ها استفاده کنید اما با نداشتن هم، دچار مشکل نخواهید شد.

۴- میتوانید از یک دستگاه برای چندین کار استفاده کنید مثلا غذاسازی که تهیه میکنید میتواند دارای تیغه های مختلف بوده و کارهای مختلف انجام دهد پس دیگر لزومی به خرید دستگاه های مشابه دیگر در جهیزیه نیست.

۵- در لیست جهیزیه خود ظروف کریستال را حذف کنید زیرا تنها هزینه های اضافی بدنبال داشته و کاربرد چندانی ندارند.

۶- به جای تهیه چند نوع سرویس قابلمه در خرید جهیزیه خود تنها به یک نوع اکتفا کنید.

۷- از فرش ماشینی به جای فرش دستباف استفاده کنید زیرا امروزه در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید شده اند که با خرید نوع دستباف تنها هزینه خود را هدر داده اید.

۸- در زمان خرید جهیزیه حتما از مشاوره خرید جهیزیه استفاده کنید به دلیل اینکه با قرار دادن تجربه های فراوان در اختیارتان میتوانید بهترین ها را با بهترین هزینه انتخاب و خریداری کنید.

۹- یکی دیگر از نکات مهم در خرید و کاهش هزینه ها اصل بودن کالا می باشد که باید توجه کنید کالایی را که خریداری میکنید اصل بوده و حتما در تولید آن از استانداردهای لازم پیروی شده باشد.

 

خرید جهیزیه

خرید جهیزیه

مشاوره خرید جهیزیه

امروزه بسیاری از افراد دچار گمراهی شده و دقیقا نمیدانند چه وسایلی و با چه برندی تهیه کنند اما آسان جهاز با قرار دادن مشاوره خرید جهیزیه رایگان در اختیارتان میتواند بسیاری از درگیری های ذهنی شما را از بین برده و با کیفیت ترین و کم هزینه ترین جهیزیه را دراختیارتان قرار دهد. امیدواریم از مشاوره خرید جهیزیه آسان جهاز نهایت استفاده را کرده و بهترین و کامل ترین جهیزیه را با بودجه خود خریداری کنید.

لیست جهیزیه

خرید جهیزیه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.